• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наші традиції

Наші традиції

На початку кожного місяця, завідувачка нашого садочка, Майок Людмила Федорівна, надихає педагогічних працівників своєю мудрістю та позитивом. Адже кожній людині необхідно підтримувати вогник її душі, додаючи посмішок та ніжності, турботи , натхнення та завзятості.

Посмішка

Як ви вважаєте, яка людина щасливіша: та, в якої щира посмішка і ясний погляд, чи та, яка посійно нахмурена і поза власними проблемами нічого і нікого не помічає? Той, хто посміхається, легше йде по життю. Посмішка може створити справжнє диво! Чи часто ми це робимо? По-доброму, щиро, весело? Виховання, конкретні ситуації, вдавані й реальні докори інших людей не дають нам на це права: "Недоречно! Неінтелігентно! Не час!". Дивний і водночас якийсь інтригуючий вигляд має людина, яка йде вулицею й чомусь усміхається. А якщо вона ще й пісню співає, то зустрічні від неї просто сахаються. Якщо ж очі усміхненої людини горять любов'ю, і при цьому її поведінка не принижує, не ображає присутніх, ні на кого не "давить", то вона сприймається схвально. І навіть викликає у перехожих усмішку у відповідь.

Невеличкі листівочки з побажаннями викликали посмішки на обличчях колег./Files/images/tradits/DSC07027.JPG/Files/images/tradits/DSC07026.JPG

Человек без улыбки

Это струны без скрипки,

Это дом без хозяйки,

Это море без чайки,

Это кот без хвоста,

Это хвост без кота.

Улыбайтесь всегда

И хорошего дня.

Кiлькiсть переглядiв: 124